Suszarka na pranie Leifheit Linolift 600
Leifheit Linolift 600 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Leifheit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Leifheit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Leifheit Linolift 600
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Leifheit Wäscheschirm LinoLift 600 QuickStart Wäscheständer mit Schutzhüll | 689 zł |
Suszarka ogrodowa LinoLift 600 QuickStart | 499 zł |
Leifheit, Suszarka ogrodowa LinoLift 600 QuickStart, 85282 | 499 zł |
Leifheit Suszarka Ogrodowa LinoLift 600 QuickStart 85282... | 518 zł |
Suszarka ogrodowa LinoLift 600 | 449 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości suszarki na pranie Leifheit Linolift 600:
- Wysokość konstrukcji - 175 cm
PolecamyPorównaj w tabeli →