Suszarka na pranie Leifheit Quartett 42 (81413)
Zdjęcia 7 |
Leifheit Quartett 42 2 m4.2 m |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Leifheit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Leifheit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Leifheit Quartett 42
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Suszarka na pranie LEIFHEIT Quartett Duo Niebieski | 110 zł |
Leifheit Quartett 42 Extendable Aluminium 81413 4,2m | 110 zł |
Suszarka uniwersalna Quartett 42 Extendable | 119 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje Leifheit Quartett 42
Ceny na Leifheit Quartett 42 |
---|---|---|---|---|
Leifheit Quartett 20 | od 70 zł | 7 oferty | ||
Leifheit Quartett 42 | od 85 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →