Suszarka na pranie Leifheit Pegasus 120 Compact
Wideo 1Zdjęcia 2 |
Leifheit Pegasus 120 Compact |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Leifheit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Leifheit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Leifheit Pegasus 120 Compact
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Leifheit Pegasus Suszarka Do Odzieży Metal Ciemnoniebieski 81720 | 152 zł |
LEIFHEIT Suszarka na pranie Pegasus 120 Solid Compact (81720) | 206 zł |
Leifheit Pegasus 120 Solid Compact 81720 DO-SUSZ-LEI-133 | 149 zł |
Leifheit Pegasus 120 Compact 12m | 180 zł |
Suszarka na pranie Leifheit Pegasus 120 Solid Compact | 162 zł |
pokaż 7 ofert
Wideo recenzje
Opcje kolorystyczne:
- Fioletowy
- Różowy
PolecamyPorównaj w tabeli →