Suszarka na pranie Leifheit Linopush 500 (85360)
Zdjęcia 6 |
Leifheit Linopush 500 40 m50 m |
|
Regulacja wysokości od 1,35 do 1,8 m. Średnica sworznia centralnego 45 mm. W zestawie znajduje się również plastikowy uchwyt i etui ochronne.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Leifheit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Leifheit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Leifheit Linopush 500
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Leifheit LinoPush 500 suszarka obrotowa z regulacją wysokości szara 50 m 8 | 396 zł |
Suszarka ogrodowa Linopush 500 | 399 zł |
obrotowa suszarka na pranie LinoPush 500 Schwarz, 85360 Lumarko | 717 zł |
Modyfikacje Leifheit Linopush 500
Ceny na Leifheit Linopush 500 |
---|---|---|---|---|
Leifheit Linopush 400 | od 299 zł | 1 oferta | ||
Leifheit Linopush 500 | od 396 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →