Suszarka na pranie Leifheit Rollfix 80 Single (83106)
Zdjęcia 4 |
Leifheit Rollfix 80 Single |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Leifheit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Leifheit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Leifheit Rollfix 80 Single
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Leifheit Suszarka ścienna Rollfix Single 80 Longline 8 m linka do wieszani | 65 zł |
Suszarka na pranie LEIFHEIT Rollfix Single 80 Longline | 65 zł |
Suszarka ścienna Rollfix 80 Single Longline | 89 zł |
Leifheit, Suszarka na pranie, ścienna Rollfix 80 Single Longline, 83106 | 89 zł |
Płynnie wysuwana i chowana lina. Obrotowy kompaktowy korpus. Ustawić blokadę na żądanej długości.
PolecamyPorównaj w tabeli →