Сушарка для білизни Rorets Trollo (2206)
Фото 3 |
Rorets Trollo |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rorets 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rorets.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rorets Trollo
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Suszarka na pranie Rorets Trollo ROR000063 | 119 zł |
Suszarka na bieliznę RORETS Trollo, 42x8 cm | 68 zł |
Suszarka ścienna rozsuwana Trollo 2206 Rorets | 72 zł |
Rorets Suszarka Na Bieliznę Trollo 2206... | 87 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →