Сушарка для білизни Rorets Triple (2916)
Відео 2Фото 3 |
Rorets Triple |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rorets 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rorets.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rorets Triple
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Rörets Suszarka na pranie model wieżowy Triple elastyczna suszarka na pran | 199 zł |
Suszarka na pranie RORETS Triple Biały | 179 zł |
Suszarka na pranie Rorets Triple ROR000082 | 284 zł |
Suszarka na bieliznę RORETS Triple półkowa, 138x64x38,5 cm | 182 zł |
Rörets Suszarka na pranie Triple Black rozkładane półki 70 x 58 x 137 cm 1 | 250 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →