Suszarka na pranie Leifheit Pegasus 150
Zdjęcia 3 |
Leifheit Pegasus 150 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Leifheit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Leifheit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Leifheit Pegasus 150
Wszystkie ceny 25 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Leifheit Suszarka Stojąca Niebieska 81570 | 226 zł |
LEIFHEIT Pegasus Drying Rack 150 - Black | 214 zł |
Leifheit Suszarka na pranie Pegasus 150 Solid Slim | 139 zł |
Suszarka na pranie LEIFHEIT Pegasus 150 Biało-niebieski | 160 zł |
Suszarka Pegasus 150 Solid Slim Leifheit | 149 zł |
pokaż 20 ofert
Zaawansowane funkcje i możliwości suszarki na pranie Leifheit Pegasus 150:
- 2 uchwyty na małe rzeczy
PolecamyPorównaj w tabeli →