Suszarka na pranie Leifheit Telegant 70
Zdjęcia 3 |
Leifheit Telegant 70 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Leifheit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Leifheit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Leifheit Telegant 70
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Suszarka ścienna Telegant 30 Protect | 139 zł |
Leifheit Suszarka montowana na ścianie Telegant 30 Protect, 83306 | 89 zł |
LEIFHEIT Suszarka ścenna TELEGANT 30 Protect | 109 zł |
Suszarka Na Pranie Ścienna Leifheit Telegant 83306 | 139 zł |
Suszarka Telegant 70 83306 LEIFHEIT | 150 zł |
Suszarka montowana na ścianie Telegant 30 Protect, 83306 Lumarko | 295 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →