Suszarka na pranie Leifheit Quartett 20
Zdjęcia 5 |
Leifheit Quartett 20 2 m4.2 m |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Leifheit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Leifheit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Leifheit Quartett 20
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Leifheit Suszarka wisząca Quartett 20 wytrzymała suszarka ścienna uniwersa | 70 zł |
LEIFHEIT Suszarka uniwersalna Quartett 20 (81410) 81410 | 70 zł |
Leifheit Quartett 20 81410 2m | 70 zł |
Suszarka uniwersalna Quartett 20 | 99 zł |
Suszarka na pranie Leifheit Quartett 20 | 84 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Leifheit Quartett 20
Ceny na Leifheit Quartett 20 |
---|---|---|---|---|
Leifheit Quartett 20 | od 70 zł | 8 oferty | ||
Leifheit Quartett 42 | od 85 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →