Suszarka na pranie Vileda Sunset (157229)
Zdjęcia 6 |
Vileda Sunset |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Vileda 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Vileda.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Vileda Sunset
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Vileda Sunset Suszarka na pranie na balkon lub kaloryfer - 10 m suszenia 1 | 73 zł |
Suszarka na pranie VILEDA Sunset Czarno-biały | 80 zł |
Suszarka Vileda Sunset | 107 zł |
Vileda 157229 Sunset Cj6 Balcony Clothesline Biały 76426 | 83 zł |
pokaż 6 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →