Suszarka na pranie Vileda Sun Lift Plus 60 (168254)
Vileda Sun Lift Plus 60 |
|
W skład zestawu wchodzi uchwyt do montażu suszarki w podłożu oraz pokrowiec. Regulacja wysokości od 163 do 180 cm.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Vileda 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Vileda.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Vileda Sun Lift Plus 60
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Suszarka ogrodowa VILEDA Sun Lift Plus 60 | 400 zł |
Suszarka na pranie Vileda Sun Lift Plus 60 | 388 zł |
Suszarka zewnętrzna ogrodowa Vileda SunLiftPlus 60 | 400 zł |
Vileda Suszarka Zewnętrzna Aluminiowa Sun Lift Plus 60m 168254... | 465 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →