Suszarka na pranie Vileda King
Zdjęcia 4 |
Vileda King |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Vileda 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Vileda.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Vileda King
Wszystkie ceny 32 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Vileda King Ultimate suszarka na pranie Black Edition linka XXL zapewnia m | 240 zł |
VILEDA Suszarka VILEDA 157247 King Biały | 180 zł |
Vileda Suszarka King Ultimate HDVILSL17409600 | 188 zł |
Suszarka na pranie Vileda King | 142 zł |
Suszarka na pranie VILEDA King Czarno-biały | 140 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →