Suszarka na pranie Vileda Genius 70
Zdjęcia 3 |
Vileda Genius 70 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Vileda 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Vileda.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Vileda Genius 70
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Vileda Genius 70 Suszarka na Pranie Biały 157339 | 80 zł |
Vileda Genius 70 clothes dryer | 125 zł |
Suszarka na pranie VILEDA Genius 70 Biały | 80 zł |
Suszarka ścienna Vileda Genius 70 | 122 zł |
Suszarka na pranie VILEDA Genius 70 Biały | 80 zł |
pokaż 11 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →