Suszarka na pranie Leifheit Rollfix 150 Triple (83107)
Zdjęcia 3 |
Leifheit Rollfix 150 Triple |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Leifheit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Leifheit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Leifheit Rollfix 150 Triple
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Suszarka na pranie Leifheit Rollfix 150 Triple 150 Longline | 179 zł |
Suszarka ścienna Rollfix 150 Triple Longline | 119 zł |
Leifheit, Suszarka na pranie, ścienna Rollfix 150 Triple Longline, 83107 | 100 zł |
Suszarka Na Pranie Ścienna Rozciągana Leifheit | 108 zł |
Leifheit Suszarka Ścienna Rollfix 150 Triple 150 Longline 83107... | 136 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →