Suszarka na pranie Leifheit LinoLift 500
Leifheit LinoLift 500 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Leifheit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Leifheit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Leifheit LinoLift 500
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Leifheit Suszarka obrotowa z regulacją wysokości "LinoLift 500" szara 50 m | 473 zł |
Suszarka na pranie Leifheit Linolift 500 | 296 zł |
Suszarka ogrodowa Linolift 500 | 399 zł |
Leifheit, Suszarka do bielizny Linolift 500, 85359 | 299 zł |
Obrotowa suszarka na pranie LinoLift 500 85359 Lumarko | 872 zł |
Suszarka ogrodowa Leifheit Linolift 500 85359 | 299 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości suszarki na pranie Leifheit LinoLift 500:
- Wysokość konstrukcyjna - 90 - 160 cm
PolecamyPorównaj w tabeli →