Suszarka na pranie Leifheit Classic 70
Zdjęcia 12 |
Leifheit Classic 70 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Leifheit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Leifheit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Leifheit Classic 70
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Suszarka na pranie LEIFHEIT Classic 70 Niebieski | 55 zł |
Leifheit Classic 70 83056 7m | 55 zł |
Suszarka na pranie LEIFHEIT Classic 70 Niebieski | 55 zł |
Suszarka wisząca Classic 70 | 69 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →