Suszarka na pranie Leifheit Pegasus 160 Solid Slim (81620)
Zdjęcia 8 |
Leifheit Pegasus 160 Solid Slim |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Leifheit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Leifheit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Leifheit Pegasus 160 Solid Slim
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Leifheit Pegasus 160 Masywna Suszarka na Pranie Metal Biały/Niebieski 945 | 193 zł |
Suszarka Pegasus 160 Solid Slim | 139 zł |
Suszarka do ubrań Leifheit 81620-7 | 139 zł |
Dostępne opcje kolorystyczne:
- Wzór 816278 - różowy
- Model 81628 - niebieski
- Model 81629 - żółty
PolecamyPorównaj w tabeli →