Suszarka na pranie Leifheit Pegasus 180 Classic
Wideo 1Zdjęcia 4 |
Leifheit Pegasus 180 Classic |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Leifheit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Leifheit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Leifheit Pegasus 180 Classic
Wszystkie ceny 26 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Leifheit Pegasus 180 Solid Maxx Suszarka Stojąca Wielokolorowy 120 x 56 x | 209 zł |
LEIFHEIT Suszarka LEIFHEIT 81514 PEGASUS 180 CLASSIC Biały | 188 zł |
LEIFHEIT Suszarka Pegasus 180 Solid Maxx (81650) 81650 | 313 zł |
Leifheit Pegasus 180 Solid Maxx 81650 DO-SUSZ-LEI-082 | 209 zł |
Suszarka na pranie LEIFHEIT Pegasus 180 Maxx Biało-niebieski | 209 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości suszarki na pranie Leifheit Pegasus 180 Classic:
- 2 uchwyty na małe rzeczy
- Fioletowy
- Zielony
- Pegasus 180 Classic - bez torby na bieliznę i kółek
- Pegasus 180 Plus - z torbą na spinacze do bielizny i bez kółek
- Pegasus 180 Plus Mobile - z etui na bieliznę i kółkami
PolecamyPorównaj w tabeli →