Suszarka na pranie Wenko Summer (7315)
Zdjęcia 7 |
Wenko Summer |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Wenko 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Wenko.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Wenko Summer
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Wenko Summer Dry Suszarka do Ubrań Metal Biały/Różowy 13 m 3774021100 | 190 zł |
WENKO Suszarka SUMMER na pranie - rozkładana, wolnostojąca, WENKO | 200 zł |
Suszarka na bieliznę Wenko Summer, dł. 20 m srebrny | 219 zł |
Suszarka na pranie WENKO Summer, biała, 76x46x153 cm | 177 zł |
Suszarka na bieliznę Wenko Summer, dł. 153 m srebrny | 165 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →