Сушарка для білизни Wenko Summer (7315)
Фото 7 |
Wenko Summer |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Wenko 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Wenko.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Wenko Summer
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Wenko Summer Dry Suszarka do Ubrań Metal Biały/Różowy 13 m 3774021100 | 190 zł |
WENKO Suszarka SUMMER na pranie - rozkładana, wolnostojąca, WENKO | 200 zł |
Suszarka na bieliznę Wenko Summer, dł. 20 m srebrny | 219 zł |
Suszarka na pranie WENKO Summer, biała, 76x46x153 cm | 177 zł |
Suszarka na bieliznę Wenko Summer, dł. 153 m srebrny | 165 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →