Suszarka na pranie Leifheit Pegasus 200 Solid (81520)
Zdjęcia 5 |
Leifheit Pegasus 200 Solid |
|
Zawiera 2 uchwyty na drobne przedmioty i 5 wieszaków.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Leifheit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Leifheit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Leifheit Pegasus 200 Solid
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Leifheit Suszarka Pegasus 200 z 4 uchwytami na drobne pranie 81528 | 429 zł |
Suszarka na pranie Leifheit Pegasus 200 | 784 zł |
Leifheit Pegasus Suszarka Stojąca Stal Stopowa Wielokolorowy 20 m 81520 | 199 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →