Suszarka na pranie Vileda Aluminium 100 (157336)
Zdjęcia 4 |
Vileda Aluminium 100 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Vileda 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Vileda.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Vileda Aluminium 100
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Vileda suszarka na pranie Aluminium 100 - nierdzewna na każde warunki 1573 | 189 zł |
Vileda Laundry dryer Aluminum 100 | 226 zł |
VILEDA Aluminium, Rozkładana suszarka na ubrania, 56x4x132 cm, 157336 | 210 zł |
Suszarka na pranie VILEDA Aluminium 100 Szary | 190 zł |
Suszarka Vileda Aluminium 100 | 274 zł |
pokaż 5 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →