Suszarka na pranie Vileda Flex (169980)
Vileda Flex |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Vileda 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Vileda.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Vileda Flex
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Vileda 168894 Infinity Flex XXL suszarka na ubrania przedłużane pręty tele | 286 zł |
Suszarka na pranie Vileda Infinity Flex | 251 zł |
Suszarka INFINITY FLEX | 239 zł |
Suszarka na pranie Infinity Flex – Vileda biały | 319 zł |
Suszarka Vileda Infinity FLEX, 2-pack | 429 zł |
pokaż 5 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →