Suszarka na pranie Vileda Sun-Rise Premium 50
Zdjęcia 7 |
Vileda Sun-Rise Premium 50 |
|
Regulacja wysokości od 167 do 182 cm.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Vileda 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Vileda.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Vileda Sun-Rise Premium 50
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Vileda Sun-Rise Premium 50 garden dryer | 741 zł |
Suszarka ogrodowa Vileda Sun-Rise Premium 50 170571 | 649 zł |
Suszarka ogrodowa VILEDA Sun-Rise Premium 50 | 630 zł |
Vileda Sun-Rise Premium 50 50m | 630 zł |
pokaż 7 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →