Suszarka na pranie Leifheit Tower 450
Zdjęcia 3 |
Leifheit Tower 450 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Leifheit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Leifheit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Leifheit Tower 450
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Leifheit Klasyczna Wieża Susząca 450 4-stopniowa składana suszarka na biel | 418 zł |
Suszarka na pranie LEIFHEIT Tower 450 Biało-niebieski | 219 zł |
Suszarka na pranie Leifheit Pegasus Classic Tower 450 | 219 zł |
Suszarka pionowa Clasic Tower 450 Leifheit | 253 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →