Suszarka na pranie Leifheit Classic Solid 180
Leifheit Classic Solid 180 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Leifheit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Leifheit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Leifheit Classic Solid 180
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LEIFHEIT SUSZARKA CLASSIC 180 Solid | 159 zł |
Suszarka na pranie LEIFHEIT Classic Solid biały,niebieski | 144 zł |
Suszarka Classic 180 Solid | 189 zł |
Leifheit, Suszarka Classic 180 Solid 81621 | 127 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →