Suszarka na pranie Leifheit LinoPop Up 140 (82500)
Wideo 1Zdjęcia 15 |
Leifheit LinoPop Up 140 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Leifheit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Leifheit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Leifheit LinoPop Up 140
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Leifheit Stojąca suszarka do bielizny LinoPop-Up 140 suszarka stojąca z cz | 215 zł |
LEIFHEIT Drying rack Linopop-Up 140 cm | 282 zł |
Suszarka uniwersalna LinoPop-Up 140 | 239 zł |
Leifheit, Suszarka na pranie, uniwersalna LinoPop-Up 140, 82500 | 239 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →