Сушарка для білизни Vileda Soft Care
Vileda Soft Care |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vileda 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vileda.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vileda Soft Care
Усі ціни 22 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Vileda Soft Care Stojak na bieliznę bez oznaczania prania Bezpieczna obsłu | 342 zł |
Suszarka na pranie Vileda Soft Care 170775 | 222 zł |
Vileda Soft Care DO-SUSZ-VIL-106 | 209 zł |
Suszarka na pranie VILEDA Soft Care Biało-czarny | 209 zł |
Suszarka na pranie VILEDA Soft Care Biało-czarny | 209 zł |
ще 17 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →