Прасувальна дошка Leifheit Fashion S 72576 (72576)
Leifheit Fashion S 72576 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Leifheit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Leifheit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Leifheit Fashion S 72576
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Leifheit, Deska do prasowania Classic S Basic, 72576 | 199 zł |
Leifheit Classic S Basic 72576 | 249 zł |
Deska do prasowania Classic S Basic | 199 zł |
Deska do prasowania LEIFHEIT Classic S niebieski,biały,różowy | 194 zł |
Leifheit Classic S Basic 72576 | 249 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →