Deska do prasowania Leifheit Fashion S 72576 (72576)
Leifheit Fashion S 72576 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Leifheit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Leifheit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Leifheit Fashion S 72576
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Deska do prasowania Classic S Basic | 199 zł |
Leifheit Classic S Basic 72576 | 249 zł |
Deska do prasowania LEIFHEIT Classic S niebieski,różowy,biały | 194 zł |
Leifheit Deska do prasowania Classic Basic 72576 | 208 zł |
Leifheit, Deska do prasowania Classic S Basic, 72576 | 199 zł |
Leifheit Classic S Basic 72576 | 249 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →