Прасувальна дошка Leifheit AirBoard Compact M Plus
Leifheit AirBoard Compact M Plus |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Leifheit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Leifheit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Leifheit AirBoard Compact M Plus
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Leifheit, Deska Air Board Compact, 120×38 cm, 72616 | 339 zł |
Deska do prasowania LEIFHEIT AirBoard Compact M Plus NF | 308 zł |
Deska do prasowania Air Board M Compact Plus NF | 339 zł |
Deska do prasowania LEIFHEIT AirBoard Compact M Plus NF | 308 zł |
Deska do prasowania LEIFHEIT Air Board Compact Plus M biały,zielony | 349 zł |
ще 3 пропозиції
Доступні колірні варіанти:
- Модель AirBoard Compact M Plus — синій
- Модель AirBoard Fusion M Plus Color Edt. 2014 Sweet Pink — рожевий
- Модель AirBoard Fusion M Plus Color Edt. 2014 Apple Green — зелений
- Модель AirBoard Fusion M Plus Color Edt. 2014 Sunflower Yellow — жовтий
РекомендуємоПорівняти в таблиці →