Прасувальна дошка Lamart LT8001
Lamart LT8001 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lamart 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lamart.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lamart LT8001
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Lamart Deska do prasowania VALERIA LT8001 HDLAMDELT8001VA | 273 zł |
Lamart Deska do prasowania VALERIA LT8001 35883 | 312 zł |
Lamart Deska do prasowania VALERIA LT8001 35883 | 273 zł |
LAMART Deska do prasowania 125x42cm Lamart Valeria | 311 zł |
Lamart LT8001 deska do prasowania, 125 x 45 cm 801061 | 379 zł |
Deska do prasowania LAMART Valeria, 125x45 cm | 276 zł |
Deska do prasowania VALERIA LT8001 | 314 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →