Deska do prasowania Lamart LT8001
Lamart LT8001 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lamart 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lamart.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lamart LT8001
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lamart Deska do prasowania VALERIA LT8001 HDLAMDELT8001VA | 273 zł |
Lamart Deska do prasowania VALERIA LT8001 35883 | 312 zł |
Lamart Deska do prasowania VALERIA LT8001 35883 | 273 zł |
LAMART Deska do prasowania 125x42cm Lamart Valeria | 311 zł |
Lamart LT8001 deska do prasowania, 125 x 45 cm 801061 | 379 zł |
Deska do prasowania LAMART Valeria, 125x45 cm | 276 zł |
Deska do prasowania VALERIA LT8001 | 314 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →