Deska do prasowania Vileda Total Reflect Plus
Zdjęcia 4 |
Vileda Total Reflect Plus |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Vileda 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Vileda.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Vileda Total Reflect Plus
Wszystkie ceny 38 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Vileda Deska do prasowania Total Reflect Plus - szybsze prasowanie 159385 | 349 zł |
VILEDA Deska do prasowania VILEDA Total Reflect Plus Wielokolorowy | 359 zł |
Vileda Deska do prasowania Premium Total Reflect Plus HDVILDE15938500 | 291 zł |
Deska do prasowania VILEDA Premium Total Reflect Plus | 294 zł |
Deska do prasowania VILEDA Total Reflect Plus | 300 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →