Deska do prasowania Vileda Neo Plus (166642)
Vileda Neo Plus |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Vileda 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Vileda.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Vileda Neo Plus
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Vileda Deska do prasowania Neo Plus 114 x 33 cm, niebieski 114233 | 269 zł |
Vileda Deska Do Prasowania Neo + 163312 ... | 259 zł |
Deska do prasowania Vileda Neo Plus | 272 zł |
Vileda Deska Do Prasowania Neo 170349 ... | 262 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →