Прасувальна дошка Vileda Diamond Plus (116600)
Фото 6 |
Vileda Diamond Plus |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vileda 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vileda.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vileda Diamond Plus
Усі ціни 18 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Vileda Deska do prasowania Dimond Plus Nadruk Bawełna Gąbka 120 x 38 cm 17 | 346 zł |
Vileda Deska do prasowania Diamond Plus HDVILDE17327000 | 244 zł |
Deska do prasowania Vileda Diamond 173270 | 269 zł |
Deska do prasowania VILEDA Diamond | 269 zł |
Vileda Deska do prasowania Diamond Plus 116600 | 280 zł |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →