Прасувальна дошка Vileda Park and Go Plus
Фото 4 |
Vileda Park and Go Plus |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vileda 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vileda.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vileda Park and Go Plus
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Vileda Deska do Prasowania Wielokolorowy 172 x 85 x 445 cm 159366 | 353 zł |
Vileda Deska do prasowania Park & Go Plus 159391 | 309 zł |
Deska do prasowania Vileda Park & GO PLUS 159384 | 356 zł |
Deska do prasowania Vileda Park&Go Plus (159384) | 345 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →