Прасувальна дошка Leifheit AirBoard M Express
Leifheit AirBoard M Express |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Leifheit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Leifheit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Leifheit AirBoard M Express
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Leifheit Air Active Express M NF deska do prasowania z funkcją ssania desk | 1 260 zł |
Leifheit Leifheit AirActive Express M 76143 | 807 zł |
Deska do prasowania Air Active Express M NF | 1 199 zł |
Leifheit, Deska do prasowania Air Active Express M NF, 76143 | 1 199 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →