Deska do prasowania Leifheit AirBoard M Express
Leifheit AirBoard M Express |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Leifheit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Leifheit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Leifheit AirBoard M Express
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Leifheit Air Active Express M NF deska do prasowania z funkcją ssania desk | 1 260 zł |
Leifheit Leifheit AirActive Express M 76143 | 807 zł |
Deska do prasowania Air Active Express M NF | 1 199 zł |
Leifheit, Deska do prasowania Air Active Express M NF, 76143 | 1 199 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →