Deska do prasowania Leifheit AirBoard Express M Solid
Leifheit AirBoard Express M Solid |
Rodzaj | tradycyjna | Materiał blatu | plastik termoplastyczny | Rozmiar powierzchni roboczej | 120x38 cm | Funkcje i możliwości | podstawka pod żelazko regulacja wysokości uchwyt na wieszaki antenka podtrzymująca przewód | Maks. wysokość | 98 cm | Min. wysokość | 75 cm | Waga | 4.9 kg | Data dodania do E-Katalog | grudzień 2021 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem
zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Leifheit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Leifheit.
Kup Leifheit AirBoard Express M Solid
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
|
| Leifheit, Deska do prasowania Air Board Express M Solid Palm LeafBardzo lekka i stabilna, idealna do stacji parowej. Deska Air Board Express M Solid Palm Leaf marki Leifheit zapewnia wszystko, co potrzebne jest w nowoczesn... EmpikZłóż skargę | 399 zł | | |
|
| Deska do prasowania Air Board Express M Solid Palm LeafWygoda na najwyższym poziomie - począwszy od blatu po podstawkę pod stację parową. Pokrowiec z atrakcyjnym motywem palmy wykonano z perforowanej, czystej bawełny, która przepuszcza parę i gwarantuje jednocześnie optymalne wchłanianie wilgoci. Duży blat o wymiarach 120 x 38 cm został wykonany z super lekkiego tworzywa sztucznego i jest oparty na sta... więcejbilnych nóżkach, których wysokość można regulować do 100 cm. Posiada wbudowaną, metalową podstawkę pod stację parową oraz uchwyt na wieszaki i na kabel. Oficjalny partner Leifheit Leifheitsklep.plZłóż skargę | 399 zł | | |
|
| Leifheit, Deska do prasowania Air Board Express M Solid, 72565Deska do prasowania Leifheit 72565 Air Board Express M Solid jest lżejsza niż deski z siatki stalowej, a przy tym wyjątkowo stabilna i wytrzymała. Pokrowiec ... EmpikZłóż skargę | 349 zł | | |
Dynamika cen dla Leifheit AirBoard Express M Solid