Deska do prasowania Leifheit Classic M (72582)
Leifheit Classic M |
Rodzaj | tradycyjna | Materiał blatu | siatka metalowa | Rozmiar powierzchni roboczej | 120x38 cm | Funkcje i możliwości | podstawka pod żelazko regulacja wysokości uchwyt na wieszaki antenka podtrzymująca przewód | Maks. wysokość | 95 cm | Waga | 7.2 kg | Oficjalna strona | leifheit.sg | Data dodania do E-Katalog | lipiec 2014 | Oznaczenie producenta | 72582
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem
zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Leifheit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Leifheit.
Kup Leifheit Classic M
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
|
| Leifheit Deska do prasowania Classic M Basic Plus nadaje się do żelazka paFunkcjonalność i wzornictwo – ta deska do prasowania Leifheit o regulowanej wysokości nadaje się do żelazka parowego i zachwy... więcejca dzięki pokrowcowi na deskę do prasowania o ponadczasowym wzornictwie
Do żelazka parowego – duża, przepuszczająca parę powierzchnia do prasowania jest wyściełana i wyposażona w odporne na wysokie temperatury podkładki silikonowe. Możliwe jest prasowanie żelazkiem parowym
Łatwa praca – dla bezproblemowego i przede wszystkim bezpiecznego prasowania deska do prasowania jest wyposażona w gniazdko i elastyczny uchwyt na kabel na półce
Regulowana i składana – deska do prasowania parowego ma regulowaną wysokość od 76 do 87 cm, dzięki czemu idealnie nadaje się do wszystkich rozmiarów ciała. Ponadto można go łatwo złożyć
Praktyczny zakres dostawy – deska do prasowania Leifheit Classic M Basic Plus, biała, półka z prowadnicą kabla i gniazdkiem, powierzchnia: 120 x 38 cm, waga: 4,8 kg, numer artykułu: 72578 Amazon.pl
Złóż skargę | 333 zł | | |
|
| Deska do prasowania Classic Express M CompactStabilna deska do prasowania, idealna do użytku ze stacjami parowymi. Z wbudowaną, metalową podstawką pod stację parową oraz... więcejzintegrowanym uchwytem na kabel. Wysokość stabilnego stelaża można regulować do 96 cm. Wymiary blatu 120 x 38 cm. Oficjalny partner Leifheit Leifheitsklep.plZłóż skargę | 209 zł | | |
|
| Leifheit, Deska do prasowania, Classic M Compact, 72610Klasyk wśród desek do prasowania, który dzięki wyściełanej i przepuszczającej parę powierzchni prasowania z siatki stalowej z... więcejapewnia idealnie i szybko wypras... EmpikZłóż skargę | 279 zł | | |
|
| Leifheit Deska do prasowania Classic M Basic żelazko bez zagnieceń kompaktPokrywa parowa – nasze klasyczne deski do prasowania mają przepuszczającą parę osłonę, która ma 2 mm piankową wyściółkę na wi... więcejerzchu z siatki stalowej dla wydajnego i szybszego prasowania
Prasowanie parowe – ta klasyczna deska do prasowania Leifheit jest wyposażona w stałą podstawkę żelazka przymocowaną do stojaka do prasowania i nadaje się do standardowych żelazek parowych.
Regulacja wysokości – dzięki mocnej, stabilnej ramie wysokość deski żelaznej można regulować za pomocą dźwigni pod deską i w zakresie 69-88 cm.
Kompaktowa – ta kompaktowa deska do prasowania jest łatwa do przechowywania i lekka. Składana deska na ubrania ma dużą powierzchnię 120 cm x 38 cm
Szczegóły produktu - Leifheit Classic S Basic deska do prasowania, 120 x 38 x 69-88 cm, powierzchnia do prasowania - 120 x 38 cm, zamknięta 141 x 41 x 8 cm, waga 4,7 kg, artykuł 72577 Amazon.pl
Złóż skargę | 306 zł | | |
|
| Deska do prasowania Classic M CompactKlasyk wśród desek do prasowania, który dzięki wyściełanemu i przepuszczającemu parę blatowi z siatki stalowej zapewnia ideal... więcejnie i szybko wyprasowane ubrania. Zintegrowana podstawka zapewnia bezpieczne miejsce na żelazko i zapobiega niebezpiecznemu przegrzaniu. Liczne silikonowe nakładki chronią spód żelazka przed zadrapaniami. Dzięki stelażowi wykonanemu z czterech rurek deska ta jest wyjątkowo stabilna i pewnie stoi podczas prasowania. Stopniowo regulowana wysokość do 95 cm. Pozwala to na dostosowanie deski do wzrostu, dzięki czemu nie obciąża się pleców. Wymiary blatu 120 x 38 cm. Deska Classic M Compact jest idealną deską do prasowania dla małych i średniej wielkości gospodarstw domowych. Oficjalny partner Leifheit Leifheitsklep.plZłóż skargę | 279 zł | | |
Opcje kolorystyczne:
- Biały z czerwonym
- Biały z zielonym
Dynamika cen dla Leifheit Classic M