Deska do prasowania Leifheit Fashion M Plus (72578)
Leifheit Fashion M Plus |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Leifheit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Leifheit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Leifheit Fashion M Plus
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Deska do prasowania LEIFHEIT Fashion M Basic Plus NF | 269 zł |
Deska do prasowania Classic M Basic Plus NF | 269 zł |
Deska do prasowania LEIFHEIT Fashion M Basic Plus NF | 302 zł |
Leifheit, Deska do prasowania Classic M Basic Plus NF 72579 | 269 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →