Deska do prasowania Leifheit AirBoard Compact S (72584)
Leifheit AirBoard Compact S |
Rodzaj | tradycyjna | Materiał blatu | plastik termoplastyczny | Rozmiar powierzchni roboczej | 110x30 cm | Funkcje i możliwości | podstawka pod żelazko regulacja wysokości antenka podtrzymująca przewód | Maks. wysokość | 88 cm | Min. wysokość | 75 cm | Waga | 3.3 kg | Data dodania do E-Katalog | lipiec 2014 | Oznaczenie producenta | 72584
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem
zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Leifheit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Leifheit.
Kup Leifheit AirBoard Compact S
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
|
| Leifheit Deska do prasowania S Kompaktowa deska do szybkiego prasowania prSzybkie prasowanie – 33% szybsze prasowanie dzięki wysoce wydajnej pokrywie odbijającej parę i ciepło Thermo-Reflect, użyj dowolnego standardowego żelazka parowego na tej składanej desce do prasowania
Ultralekki – ten stół do prasowania ma ultralekką powierzchnię i ramę o wadze zaledwie 3,3 kg, o 25% lżejszy niż porównywalne deski do prasowania. L... więcejekka deska do prasowania
Regulacja wysokości – dzięki mocnej, stabilnej ramie wysokość deski żelaznej można regulować za pomocą dźwigni w zakresie od 77 do 88 cm. Kompaktowa deska do prasowania
Kompaktowy – składany żelazny stół na ubrania ma powierzchnię 110 x 30 cm i składa się do kompaktowej deski do prasowania, dzięki czemu jest łatwy do przechowywania
Szczegóły produktu - Leifheit Air Board S kompaktowa deska do prasowania, kolor - turkusowy, otwarta 110 x 30 x 77-88 cm, powierzchnia do prasowania - 110 cm x 30 cm, zamknięta 144 x 40 x 8 cm, waga 3,3 kg, pozycja 72584 Amazon.pl
Złóż skargę | 300 zł | | |
|
| Deska do prasowania Air Board S BasicKompaktowa i lekka deska z wyjątkowym pokrowcem Thermo Reflect: dzięki odbiciu pary i ciepła żelazka prasujesz ubrania jednocześnie z obu stron. Z blatem o wymiarach 110 x 30 cm, z super lekkiego, specjalnego tworzywa sztucznego EPP i regulowaną wysokością stelaża do 88 cm. Z wbudowaną podstawką pod żelazko. Przeznaczona do użytku zarówno z żelazka... więcejmi tradycyjnymi, jak i parowymi. Oficjalny partner Leifheit Leifheitsklep.plZłóż skargę | 299 zł | | |
|
| Leifheit, Deska do prasowania, Air Board S Basic, 72584Deska AirBoard S Basic marki Leifheit zmieści się każdym, nawet niewielkim pomieszczeniu, a przy tym jest bardzo łatwa w użytkowaniu i przyspiesza prasowanie... EmpikZłóż skargę | 290 zł | | |
|
| Deska do prasowania Airboard LeifheitDeska Air Board S Basic marki Leifheit zmieści się każdym, nawet niewielkim pomieszczeniu, a przy tym jest bardzo łatwa w użytkowaniu i przyspiesza prasowanie. Jej blat powstał z niezwykle lekkiego tworzywa sztucznego EPP, które jest odporne na odkształcenia. Stelaż stanowią rurki o średnicy 22 mm zakończone nakładkami poprawiającymi stabilność i c... więcejhroniącymi powierzchnię przed zarysowaniem. Deska składa się do bardzo kompaktowych rozmiarów. Jej waga jest niezwykle niska – wynosi zaledwie 3,5 kg. Wszystkie te cechy umożliwiają bardzo wygodne składanie, rozkładanie, przechowywanie i przenoszenie modelu Air Board S Basic. Deska posiada pokrowiec, który znacznie przyspiesza prasowanie. Technologia Thermo Reflect sprawia, że para i ciepło żelazka są odbijane od pokrowca, dzięki czemu ubrania są prasowane jednocześnie z obu stron. Efektem są wyraźnie gładsze tkaniny.Deska do prasowania Air Board S Basic marki Leifheit świetnie nadaje się do żelazek parowych. Jej powierzchnia ma wymiary 110 x 30 cm, więc wygodnie wyprasować można na niej większość standardowych ubrań. Wysokość deski jest regulowana od 77 do 88 cm, pozwala to dobrze dopasować ją do wzrostu osoby z niej korzystającej. Model posiada także zintegrowana podstawkę pod żelazko z uchwytem na kabel. Dzięki niej żelazko będzie zawsze pod ręką, a kabel nie będzie przeszkadzał w pracy. Kompaktowe wymiary deski pozwalają na prasowanie również w niewielkich pomieszczeniach. Wygodnie się ją przechowuje, ponieważ po złożeniu ma wymiary: 144 cm wys. x 40 cm szer. x 8 cm gł. Model Air Board S Basic został wyprodukowany w Europie i obejmuje go 5-letnia gwarancja. Leroy MerlinDostawa: w Polsce Złóż skargę | 269 zł | | |
Dynamika cen dla Leifheit AirBoard Compact S