Żelazko z generatorem pary Zelmer Aqua Steam ZIS5400
Zdjęcia 10 |
Zelmer Aqua Steam ZIS5400 |
|
Rodzaje stopy żelazka: zalety i wadyZalety i wady materiałów do produkcji oraz dodatkowych powłok stopy żelazka
Jak wybrać żelazko: praktyczne poradyPrzyjrzyjmy się temu, jakie rodzaje żelazek istnieją, która stopa jest lepsza i na jakie funkcje zwrócić uwagę przed zakupem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Zelmer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Zelmer.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Zelmer Aqua Steam ZIS5400
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Generator pary ZELMER ZIS5400 Aqua Steam | 538 zł |
Zelmer Aqua Steam ZIS5400 PerfectGlide | 538 zł |
Generator pary ZELMER ZIS5400 Aqua Steam 80205626P | 549 zł |
Generator Pary Zelmer Zis5400 Aqua Steam 2400 W | 539 zł |
Zelmer Aqua Steam ZIS5400 PerfectGlide | 549 zł |
Generator pary Zelmer ZIS5400 Aqua Steam czarno-niebieski | 599 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →