Żelazko Zelmer ZIR 2600
Zdjęcia 8 |
Zelmer ZIR 2600 fioletowy złoty |
|
Rodzaje stopy żelazka: zalety i wadyZalety i wady materiałów do produkcji oraz dodatkowych powłok stopy żelazka
Jak wybrać żelazko: praktyczne poradyPrzyjrzyjmy się temu, jakie rodzaje żelazek istnieją, która stopa jest lepsza i na jakie funkcje zwrócić uwagę przed zakupem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Zelmer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Zelmer.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Zelmer ZIR 2600
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ZELMER ZIR2600 GLIDEPRO 5908269355266 | 170 zł |
Żelazko parowe Zelmer ZIR2600 | 169 zł |
Żelazko Zelmer Å»ELAZKO PAROWE ZELMER ZIR2600 GLIDEPRO | 149 zł |
Żelazko parowe Zelmer ZIR2600 GlidePro 2600W 280ml. | 136 zł |
Modyfikacje Zelmer ZIR 2600
Ceny na Zelmer ZIR 2600 |
---|---|---|---|---|
Zelmer ZIR 2600 | od 136 zł | 4 oferty | ||
Zelmer ZIR 2620 | od 149 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →