Żelazko Sencor SSI 3520RS
Zdjęcia 14 |
Sencor SSI 3520RS |
|
Rodzaje stopy żelazka: zalety i wadyZalety i wady materiałów do produkcji oraz dodatkowych powłok stopy żelazka
Jak wybrać żelazko: praktyczne poradyPrzyjrzyjmy się temu, jakie rodzaje żelazek istnieją, która stopa jest lepsza i na jakie funkcje zwrócić uwagę przed zakupem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sencor 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sencor.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sencor SSI 3520RS
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Żelazko parowe 3100W biały/różowy SSI 3520RS | 212 zł |
Żelazko SENCOR SSI 3520 | 160 zł |
Żelazko SENCOR SSI 3520 | 190 zł |
Żelazko SENCOR SSI 3520 | 160 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →