Праска Philips Azur 7000 Series DST 7011 (DST7011/20)
Фото 6 |
Philips Azur 7000 Series DST 7011 |
|
Типи поверхонь праски: плюси та мінусиПереваги та недоліки матеріалів виготовлення та додаткових покриттів підошви праски
Як вибрати праску: корисні порадиРозбираємось у тому, які типи прасок існують, яка підошва краща та на які функції звернути увагу перед покупкою
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Philips Azur 7000 Series DST 7011
Усі ціни 14 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Philips ?elazko parowe Azur 7000 Series DST7011 - steam iron - sole plate: | 307 zł |
Żelazko parowe Philips 7000 Series DST7011/20 | 299 zł |
Philips Azur DST7011/20 błękitny AGDM-ZEL-PHI-331 | 260 zł |
PHILIPS Azur 7000 Series DST7011/20 8720389015892 | 329 zł |
PHILIPS 7000 Series DST7011/20 2600W Niebiesko-szary | 368 zł |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →