Праска Philips 3000 Series DST 3010 (DST3010/30)
Фото 5 |
Philips 3000 Series DST 3010 |
|
Недорога побутова праска компанії Philips є надійним «робочим конем» для повсякденного використання. Модель має потужність 2000 Вт і лише через 35 секунд після включення готова до роботи. У її «арсеналі» — гладка керамічна підошва, яка має антипригарні властивості, стійка до подряпин і легко очищається, і носик Triple Precision загостреної форми з поглибленням для гудзиків, що допомагає розгладити складки в важкодоступних місцях.
Для найбільш складних завдань Philips 3000 Series DST 3010 пропонує використовувати пару - постійну подачу зі швидкістю 30 г/хв або сильний паровий удар потужністю 140 г/хв, який також можна застосувати під час вертикального відпарювання. Протикапельна система запобігає протіканню за будь-якої температури, а збільшений резервуар об'ємом 300 мл дозволяє гладити довше без необхідності доливати воду. Зручно те, що можна використовувати водопровідну воду, адже праска може похвалитися функцією очищення від накипу, яка підтримує якість роботи на високому рівні.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Купити Philips 3000 Series DST 3010
Усі ціни 13 →PHILIPS Żelazko PHILIPS DST3010/30 3000 Series Fioletowy | 170 zł |
Philips Żelazko Seria 3000 2000W DST3010/30 HDPHIZEDST30103 | 142 zł |
Philips DST3010/30 AGDM-ZEL-PHI-304 | 144 zł |
Żelazko parowe PHILIPS DST3010/30 | 145 zł |
Philips 3000 Series Żelazko parowe DST3010/30 DST3010/30 | 170 zł |