Праска з парогенератором Philips PerfectCare Compact GC 7840
Фото 13 |
Philips PerfectCare Compact GC 7840 |
|
Завдяки технології OptimalTEMP пристрій сам підбирає температуру для певного типу тканини.
Також в комплекті йде спеціальний контейнер Calc-Clean, який допоможе легко виконати очищення від накипу.
Типи поверхонь праски: плюси та мінусиПереваги та недоліки матеріалів виготовлення та додаткових покриттів підошви праски
Як вибрати праску: корисні порадиРозбираємось у тому, які типи прасок існують, яка підошва краща та на які функції звернути увагу перед покупкою
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Philips PerfectCare Compact GC 7840
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Elektrownia parowa PHILIPS GC7840/20 | 798 zł |
Philips ?elazko parowe PerfectCare Compact | 663 zł |
Stacja parowa Philips GC7840/20 | 539 zł |
Generator pary Philips PerfectCare Compact GC7840/20 | 1 103 zł |
Generator Stacja Pary Philips Gc7840/20 2400W | 632 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →